design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


23.4.2017  Upozornění

Oznamujeme fanouškům mladší přípravky, že dnešní fotbalový zápas byl z důvodu nepříznivého počasí zrušen.26.4.2017  Beseda při kávě 26.4.2017

Obecní úřad a obecní knihovna Vás zvou na besedu při kávě, která se uskuteční ve středu 26. dubna, již od 17.hodin, v zasedací síní obecního úřadu. Téma: "Ze srdce Evropy do Santiaga de Compostela" vyprávět bude cestovatel Patrik Kotrba. Plakát zde.


20.4.2017  Ordinace dětského lékaře

Ordinace dětského lékaře ve Vyskytné /MUDr. Vladimír Ladman/ oznamuje, že v pátek   21.4.2017 nebude z důvodu školení ordinovat.

Zastupovat bude MUDr. Zdena Šimonová, Dolnokubínská, Pelhřimov.