design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


24.5.2017  Výstava

Obecní knihovna ve Vyskytné zve na výstavu háčkovaných a vyšívaných deček, prostírání a ubrusů , aj. Ruční práce vyskytenských žen si můžete prohlédnout každý pátek v době půjčování knih tj. od 14. do 17. hodin v knihovně do 16. června.


27.5.2017  Fotbalové utkání

TJ Sokol Vyskytná, z.s, Vás zve na fotbalové utkání VYSKYTNÁ - HORNÍ VES, které se odehraje v sobotu    27 . května od 16:30. Plakát zde.


24.5.2017  Oznámení o ukončení provozu linky

Upozornění: s platností od 1.7.2017 dojde k ukončení provozu dálkové linky 380710 Strakonice-Písek-Tábor-Pelhřimov-Jihlava-Brno, kterou zajišťuje ČSAD STRANS a.s. Strakonice.