design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


18.4.2019  Upozornění

V pátek 19. dubna bude knihovna ve Vyskytné otevřena pouze od 14.00 do 16.00 hod.17.4.2019  Pozvánka

Obecní úřad pořádá 18. května zájezd s profesionální průvodkyní, paní Lisovou. Program zájezdu: národní kulturní památka Klokoty, ZOO Tábor, v restauraci v ZOO bude zamluven společný oběd, po obědě komentovaná prohlídka Muzea čokolády a marcipánu (pro děti tvořivá dílna) na zpáteční cestě domů prohlídka Benešovy vily. Přihlásit se můžete  na oú nebo v knihovně nejpozději do 30. dubna. Autobus hradí obecní úřad.24.4.2019  Beseda

Obecní úřad a knihovna Vás zvou na Besedu u kávy. Ve středu 24. dubna od 19.00 hod. v zasedací síni obecního úřadu. Téma besedy zní: Císařovna Sisi. Přednáší Mgr. Miroslava Stehnová.