PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   ZTRÁTY a NÁLEZY   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


17.7.2017  Tašky na tříděný odpad

Nabízíme občanům tašky na tříděný odpad. Tašky jsou ve dvou velikostech. Zájemci si je mohou vyzvednout na obecním úřadě. Foto zde.


29.7.2017  Mramorový pohár

TJ Sokol Vyskytná, z.s., Vás zve na fotbalový turnaj o Mramorový pohár, který se odehraje 29. července od 12.30 hod. na fotbalovém hřišti. Více zde.


11.7.2017  Výlet za humna

Obecní úřad Vyskytná pořádá  v sobotu 29. července zájezd do Lipnice nad Sázavou. Na programu je noční prohlídka hradu, kde vystupují např. vojáci, žoldnéři, pacholci, kat nebo kavalíři, rozdávají se stříbrňáky a proběhne i pasování na rytíře. Cena zájezdu je 200,- Kč. Výlet je vhodný i pro děti školního věku. Zájemci se mohou hlásit do 19.července  na obecním úřadě nebo v knihovně. 
NAHORU