PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   ZTRÁTY a NÁLEZY   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


17.10.2018  Upozornění

Ve čtvrtek 18. října 2018 bude z důvodu výměny uzávěrů vodovodního řadu omezena od 8.00 do 12.00 hod. dodávka pitné vody v těchto částech obce: od křižovatky u zrcadla směrem na Sázavu, včetně ulice Račany dále celá ulice Sázavská a vnitřní část obce pod hasičárnou.

Děkujeme za pochopení.13.10.2018  Pozvánka

TJ Sokol Vyskytná, z.s., Vás zve na DRAKIÁDU 2018. V sobotu 13. října od 14.00 hod. na Jankovské cestě. Plakát zde.03.10.2018  Upozornění - praktický lékař

MUDr. Kateřina Maděryčová bude 5. října 2018 ordinovat pouze v Novém Rychnově a to od 8.00 do 9.00 hod.

Dále nebude ordinovat 29.-30.10 (pondělí - úterý) a 9.11.2018 (pátek) 
NAHORU