PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   Z KRONIKY ČASU   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


26.2.2020  Pozvánka

Obecní úřad a knihovna ve Vyskytné Vás zvou 26. února 2020 od 19. hod. na besedu u kávy na téma: ČERNOBYL. Přednáší Bc. Jiří Kalát, DiS - publicista, spisovatel a cestovatel. Plakát zde.22.2.2020  Pozvánka

TJ Sokol Vyskytná Vás zve na DĚTSKÝ KARNEVAL " CESTA ZA POKLADEM"  s kouzelníkem Ondrou Soukupem, v sobotu 22.února 2020 ve 14.00 hod. Plakát zde.


29.2.2020  Pozvánka

HASIČSKÝ PLES, sobota 29. února 2020 v KD ve Vyskytné, od 20.00 hod. Zahraje kapela ÚSTŘEDNÍ TOPENÍ. Plakát zde. 
NAHORU