PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   ZTRÁTY a NÁLEZY   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


18.8.2017  Upozornění

  Ordinace dětského lékaře, bude z důvodu dovolené od 21.8. - 25.8.2017 uzavřena. Akutní ošetření poskytne MUDr Šimonová v Pelhřimově.


18.8.2017  Přerušení dodávky elektrické energie-Sedliště

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude 21.8.2017 od 8.00 do 10.00 hod. přerušena dodávka elektrické energie v Sedlištích.


19.8.2017  Loučení s prázdninami

Obec Branišov Vás srdečně zve na Loučení s prázdninami, které se bude konat v sobotu 19.8. 2017 od 14.00 hod. na návsi v Branišově. Připraveny jsou zábavné soutěže a atrakce. Plakát zde.


 
NAHORU