PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace COVID-19   Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   Z KRONIKY ČASU   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   ZTRÁTY A NÁLEZY   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


25.3.2020  Poděkování

Ve středu 25.3.2020 ve 12.30 hod. v přímém přenosu zazpívá a zahraje celé Česko po úvodním slovu Z. Svěráka píseň NENÍ NUTNO.  Jako poděkování a vyjádření podpory všem lidem v první linii boje s pandemií - lékařům, sestřičkám, lékárníkům, řidičům, hasičům, prodavačkám, soc.pracovníkům ad.. Píseň zazní nejen v obecním rozhlase, ale i na ČT 1 a v Českém rozhlase, na stanicích Radiožurnál, ČRo Praha, Radio Wave nebo Rádio Junior. Děkujeme24.3.2020  Nabídka

Obec Vyskytná nadále nabízí ručně šité roušky. Pokud jste již roušku dostali nabízíme i roušky náhradní. Hlásit se můžete na tel. oú 565 395 254 nebo emailem obec@vyskytna.cz Roušky nabízíme zcela zdarma opět jednu roušku na osobu.


20.3.2020  Prodej

ZDV Mrákotín bude v pondělí 23. března v 11.45 hod. u autobusové zastávky prodávat chlazené krůty celé i porcované.


 
NAHORU