PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   ZTRÁTY a NÁLEZY   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


27.1.2018  Hasičský ples - Branišov

SDH Branišov Vás zve na tradiční hasičský ples, který se uskuteční v sobotu 27. ledna 2018 v KD v Branišově. Plakát zde.


15.1.2018  MUDr. Vladimír Ladman

Ordinace dětského lékaře ve Vyskytné bude z důvodu nemoci od 15. do 19. ledna uzavřena.

Akutní případy ošetří MUDr. Šimonová v Pelhřimově.12.1.2018  Kominík

Oznamujeme občanům, že pan Semrád nebude provádět čištění komínu v termínu 13.-14.1.2018. Nový termín vyhlásíme rozhlasem. Další zájemci o revizi a čištění komína se mohou nadále hlásit na obecním úřadě nebo telefonicky na čísle 565 395 254. Děkujeme za pochopení. 
NAHORU