PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   Z KRONIKY ČASU   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


26.7.2019  Pozvánka

V pátek 26. července 2019 od 10.00 hod.  proběhne v zasedací místnosti obecního úřadu LETNÍ ŠKOLA SENIORŮ. Téma přednášky zní:   Pitný režim a životospráva v každém věku . Seniorský věk není podmínkou pro vstup na přednášku, rádi přivítáme i další zájemce o vzdělání.


18.7.2019  Prodej

Ve čtvrtek 18. července od 9.00 do 12.30 hod. proběhne v KD ve Vyskytné prodej textilu a drobných potřeb pro domácnost.15.7.2019  Upozornění

Pošta ve Vyskytné bude v týdnu od 15.7. do 19.7. otevřena pouze:

PO-ÚT-ST - od 8.00 do 11.00 hod.

ČT- od 12.00 do 15.00 hod.

PÁ- od 8.00 do 11.00 hod. 
NAHORU