PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace COVID-19   Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   Z KRONIKY ČASU   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   ZTRÁTY A NÁLEZY   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


22.10.2020  Oznámení

DLE USNESENÍ VLÁDY ČR ZE DNE 21.10. 2020 BUDE OMEZENA PROVOZNÍ DOBA OBECNÍHO ÚŘADU PRO VEŘEJNOST:

PONDĚLÍ - 7.00 - 16.00 HOD.

STŘEDA - 7.00 - 16.00 HOD.21.10.2020  Informace

Naše obec získala licenci na profesionální program GstarCAD. Jde o program na kreslení ( https://www.gstarcad.cz/instalacni-soubory/ ) s technickým zaměřením.


20.10.2020  Upozornění

Plánovaná nepřítomnost MUDr. K. Maděryčové se ruší. V pátek 23.10. 2020 bude ordinovat jako obvykle.


 
NAHORU