PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace COVID-19   Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   Z KRONIKY ČASU   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   ZTRÁTY A NÁLEZY   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


26.9.2020  Pozvánka

TJ Sokol Vyskytná vás zve na fotbalové utkání IV. třídy Vyskytná – Jiřice B a to v sobotu 26.9. v 15:30. Občerstvení zajištěno.


22.9.2020  Nabídka

Pan Veleta příjímá objednávky brambor k úskladnění. Červené a žluté 10,–Kč/kg. Baleno po 25 kg. Objednávejte na tel. č.: 606 311 519.


20.9.2020  Pozvánka

TJ Sokol Vyskytná, z.s. Vás zve na 14. ročník  VYSKYTENSKÉ CYKLOŠLAPKY. V neděli 20.9. 2020 sraz ve 13.00 hod. u hospody. Plakát zde.


 
NAHORU