PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   ZTRÁTY a NÁLEZY   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


07.7.2017  Drůbežárna Mírovka

Drůbežárna Mírovka bude v pátek 7. července 2017 v 10.20 hod. u autobusové zastávky nabízet chovné kuřice. Více zde.


26.6.2017  Prodejní výstava fotografií

Obecní knihovna ve Vyskytné zve na výstavu fotografií RSDr. Františka Ježka na téma "Stromy a příroda okolo Křemešníku". Fotografie si můžete prohlédnou a koupit každý pátek v době půjčování knih. Více zde.


25.6.2017  Vyskytenský výšlap 2017

TJ Sokol Vyskytná, z. s., pořádá v neděli    25. června 2017 " Tradiční vyskytenský výšlap". Začátek v 15:30 hod. Start od hospody a cíl v kempu u koupaliště. Naplánované jsou dvě trasy, 5 a 9 km. Pohodlnou obuv do terénu a tužku s sebou. V kempu zajištěno občerstvení- pivo, limo, špekáčky. Více zde


 
NAHORU