design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


26.7.2021  Upozornění

Upozorňujeme občany, že z důvodu nadměrných srážek je vodu z vodovodního řadu ve Vyskytné, Branišově i v Sedlištích možné používat pouze jako užitkovou nebo pitnou po následném převaření a to do odvolání.


23.7.2021  Pozvánka

Letní tábor v duchu dávných pověstí a příběhů - 11. - 18. srpna 2021 - Chaloupky u Nového Rychnova. Pro děti od 3. do 9. třídy. Plakát zde. 


22.7.2021  Upozornění

Pošta ve Vyskytné bude z technických důvodů v pátek 23. 7. uzavřena. V pondělí 26. července opět obvyklá otevírací doba. Po dobu jejícho uzavření budou poskytované služby zajištěny provozovnou v Pelhřimově na adrese Svatovítské nám. 126 Pelhřimov, v rámci otevírací doby.